pome ulak

turnaj st ziaci nr hala 23 1 16Po jednej výhre, jednej remíze a dvoch prehrách sme skončili boje v základnej skupine a do vyraďovacej fázy sme nepostúpili.

V. Zálužie - Cabaj-Čápor   1:1
Nevidzany - V. Zálužie  2:0
V. Zálužie - Branč  4:2
Čeľadice - V. Zálužie  3:1
Čeľadice
3:1 V. Zálužie

3.min. - šance hlavne na našej strane, žiadna však zatiaľ nesmerovala na bránku

4.min. - súper išiel 2 na 1 ale nedokázal sa presadiť

5.min. - GÓL Čeľadice

6.min. - veľká šanca Bédiho, nedokázal však skórovať

7.min. - GÓL V. Zálužie - Bédi sa opäť dostal do vyloženej šance a brankárovi už nedal šancu

8.min. - veľká šanca buchlíka, no nepremenil, v tejto minúte zároveľ súperov brankár chytal mimo pokut. územia, no rozhodca nepískal

10.min. - od stredu sme zahrali priamy kop, no výborný zákrok brankára Čeladíc

12.min. - GÓL Čeľadice - zase sme hrali staticky, nechali sme aby si súper prihral pred našou bránkou

13.min. - GÓL Čeľadice - zase dlhší center z obranného pásma súpera a dvaja útočníci si poradili aj s jedným našim obrancom a aj s brankárom

13.min. - súper má viac z hry, náš hráč 2x faulovaný, no rozhodcova píšťalka ostala ticho

Koniec zápasu - tentokrát to bolo vyrovnanejšie, no súper bol efektívnejší

V. Zálužie
4:2 Branč

2.min. - hneď dve veľké šance našich, šťastie opäť nestálo pri nás

4.min. - GÓL Branč - zbytočne si prihrávame vo vlastnej obrane, súper vypichol prihrávku a ujíma sa vedenia

6.min. - dobrá pozícia Tirpáka, mal hneď 2 šance na vyrovnanie, strely však minuli tesne bránku, striedame

7.min. - začali sme konečne narúšať rozohrávky súpera a opláca sa, hráme hlavne na polovici súpera, Srnec mal veľkú šancu, no brankár ho vychytal

8.min. - GÓL - V. Zálužie, naši išli dvaja proti jednému, silnou strelou do pravej časti bránky umiestnil hráč. č. 7 Buchlík

11.min. - súpera tlačíme, no bez strely ktorá by sa ujala, trafili sme ľavú tyč

12.min. - GÓL V. Zálužie (Buchlík)

12.min. - GÓL V. Zálužie, strelu Tirpáka jemne tečoval ešte súperov hráč a lopta skončila pri ľavej tyči

13.min. - GÓL Branč

13.min. - GÓL V. Zálužie - Buchlík sa dokázal presadiť po tretí krát, do konca zápasu ostáva 20 sekúnd

Koniec zápasu

Nevidzany
2:0 V. Zálužie

2.min. - náš prvý rohový kop a prvá dobrá šanca

4.min. - naši zaspali, súper rozohral z boku na voľného hráča v strede, prehrávame

6.min. - prvé pekné šance našich, Bene dostal prihrávku do voľného priestoru no nedokázal si spracovať

7.min. - krástna strela Sklenára z diaľky asi pol metra nad bránu

8.min. - GÓL Nevidzany, znova sme súpera pustili k hre a inkasovali sme

10.min - teraz sa hrá zväčša na našej polovici, súper si vypracoval ďalšie 2 šance

11.min. - striedame, problémy nám robí hlavne dobrý pohyb hráčov súpera, chýba nám tréning v hale

12.min. - súper strieda, naše náznaky šancí však Nevidzany ľahko prerušia

12.min. - najlepšia šanca našich za celý zápas - Bene asi 4 metre pred bránkou, veľmi dobre ho vychytal brankár

13.min. - ešte jedna pekná a silná strela do priestoru bránky, gólman bol však pozorný

Koniec zápasu - tento zápas sme hrali podobne ako ten prvý, robí nám problém rozohrávka, súper zaslúžene zvíťazil

V. Zálužie
1:1 Cabaj-Čápor

3.min. - zápas zatiaľ vyrovnaný s menšími šancami na oboch stranách

4.min. - gól Cabaj-Čápor, súper je zatiaľ aktívnejší

6.min. - GÓL V. Zálužie (Tirpák)

8.min. - vypracovali sme si 2 lepšie šance, nepremenili sme ich však, striedame

8.min. - faul našich, dobrá akcia súpera, gól však nepadol

9.min. - strela z diaľky na bránku súpera

10.min. - F. Bédi vo vyloženej šanci, nepremenil však

12.min. - tlačíme aby sme strhli zápas na svoju stranu, v ostatných 2 minútach sme dali už 2 tyčky

Koniec zápasu - v poslednej minúte sme asi 3x vystrelili na bránku, no chýbalo trochu aj štastie, stav sa už nezmenil