pome ulak

preselany pohar 5 12 15Dňa 5. decembra 2015 sa v športoveh hale v Preseľanoch uskutočnil futsalový turnaj mladších žiakov. Aj keď sme na turnaj nešli s veľkými ambíciami ani sme sa necítili byť favoritom, turnaj sme nakoniec vyhrali. Za najlepšieho hráča turnaja bol vyhláseny Filip Bédi. Treba však pochváliť všetkých chlapcov tímu za pristup a predvedenú hru.

VÝSLEDKY:

Preseľany - V. Zálužie 1:3

Zápas sme otvorili už v 2. minúte gólom Števíkovej, v 4. minúte pridal gól Bene, 0:2. V 9. minúte nám dal súper kontaktný gól 1:2. V 13. minúte strieľal Bene len do brankára, k odrazenej lopte sa však dostal Kušnír a brankárovi Preselian nedal šancu, 1:3.

Výčapy-Opatovce - V. Zálužie 1:0

Vyrovnaný a kvalitný zápas. Výčapy nám strelili gól v 3. minúte na ktorý sme však už nevedeli odpovedať. Rovnako sme však už ani ďalší gól nedostali, takže zápas skončil s týmto tesným výsledkom.

Koniarovce - V. Zálužie 3:4

V. 3. minúte otváral skóre Kováčik, 0:1. Súper hneď po rozohraní vyrovnal a vzápätí potrestal dve naše chyby a vyhrával rozdielom 2 gólov 3:1. V 6. minúte znížil Vančo, 3:2. Od 9. minúty sme súpera zatlačili pred ich bránu čo prinieslo aj ovocie keď v 12. minúte pridal ďalší gól v zápase Kováčik a bolo vyrovnané, 3:3. V poslednej sekunde strhol víťazstvo na našu stranu Bédi.

Cabaj-Čápor - V. Zálužie 1:2

Hneď na začiatku zápasu otváral skóre Bene, v 8. minúte súper po penalte vyrovnal, 1:1. V 12. minúte pridal ďalší gól Bene a tak zariadil naše víťazstvo 1:2.

ČFK Nitra - V. Zálužie 1:5

Do zápasu sme vstupovali s vedomím, že prípadné víťazstvo nám zabezpečí 1. miesto. Nenechali sme nič na náhodu a už v 4. minúte sme viedli 0:2 gólmi Števíkovej a kanoniera Beneho. V 9. minúte pridal tretí náš gól Ščastný. Súper znížil z penaly v 12. minúte na 1:3 ale už v 13. minúte strelil gól Bédi a hneď po rozohraní Kičin. Zaslúžene sme vyhrali 1:5 a tým sme sa stali aj víťazmi turnaja.

Chlapcom za predvedený výkon ešte raz gratulujeme!