pome ulak

ml ziaci nove dresy ilu

ŠK V. Zálužie  2 : 0  Chrenová

Mladší žiaci od začiatku jesennej časti potvrdzujú veľmi dobré výsledky. V piatok 6.11. v poslednom jesennom kole privítali určite najťažšieho súpera, Chrenovú.

Hneď na začiatku zápasu sme zaskočili súpera gólom Vanča. Vypracovali sme si ešte niekoľko ďalších šancí, ktoré sme však nedokázali premeniť a tak zápas aj po prvom polčas ostával otvorený. Polčas sme vyhrali 1:0.

Do druhého polčasu súper vstúpil s úmyslom otočiť zápas ale naši chlapci im to nedovolili predovšetkým dobrou a sústredenou hrou. Podržal nás aj vyrovaný výkon brankára Šimona Srnca. Navyše sme dokázali pridať ešte jeden gól, po krásnej akcii zakončoval Bene. 2:0. Chrenová mala počas zápasu minimum šancí na gól a práve z nášho ihriska si odviezla prvú prehru v súťaži. Tréneri vyjadrili veľkú spokojnosť k predvedenej hre oboch tímov.

Góly: Vančo, Bene