pome ulak

ilu foto ml ziaci 31 10 15Na zápas sme cestovali už vo štvrtok 30.10. a súpera sme riadne zaskočili, keďže nebol pripravený a čakal nás až v piatok. Cestu sme si teda zopakovali na druhý deň.

Od začiatku zápasu si vytvorilo naše mužstvo hernú prevahu, čoho dôsledkom bolo vedenie 2:0. Súper hrozil brejkmi, kedy sa mu podarilo do polčasu znížiť na stav 2:1.

Do druhého polčasu naši hráči vstúpili s odhodlaním rozhodnúť zápas čo najskôr, výsledkom ich aktivity bolo zvýšenie náskoku na 5:1.

Nasledovali malé 5-minútové zaváhania, ktoré využil hlavne šikovný hráč hostí Henyg, ktorý znížil na 5:4. Po tejto malej príučke naši hráči opäť zvýšili tempo hry a ďalšími štyrmi gólmi v sieti súpera už do konca zápasu nenechali na pochybách, kto si odvezie tri body. Všetkým hráčom patrí poďakovanie za predvedený výkon.

Góly: M. Kušnír 3, A. Finta 2, D. Bene 2, S. Záhorák 1, J. Kováčik 1