pome ulak
muzi 25 26 kolo 005aPokračujeme i naďalej hodnotením posledných kôl nášho A-mužstva. Tentokrát sme si zobrali "na paškál" záložníka Jakuba Bédiho. Ako to on videl priamo z trávnika v zápasoch 25. a 26. kola V. ligy?

V. Zálužie - Jacovce 4:0

Do zápasu sme išli s tým, že získame ďaľšie povinné 3 body. Súper sa snažil hrať otvorený futbal, čo sa proti nám v domácom prostredí veľmi nevypláca. Zápas sme začali aktívne a už v 26. minúte sme otvárali skóre keď po "nadýchanom" centri Kečkéša sa presadil hlavou od začiatku skvele hrajúci Ľuboš Gála, ktorého bolo plné ihrisko. Do druhého polčasu vstúpil súper pasívne a vytvoril si len minimum šancí. My sme sa naopak snažili pokračovať vo svojej aktivite a navýšiť skóre. Po faule na Tonyho premenil nekompromisne a mazácky penaltu Lukáš Bédi. V 74. minúte som sám vypustil utešenú strelu vonkajším priehlavkom presne k žrdi. Bolo už 3:0. Zdalo sa byť rozhodnuté. A aj bolo. Oko diváka ešte potešil Kečo, keď vykúpal brankára ako starý lyšiak a zvysoval už na 4:0. Zápas sa náročným Úlackým divákom musel páčiť.
Video so zápasu:

Solčany - V. Zálužie 0:2

Snažili sme sa hrať zo zabezpečenej obrany a vyrážať do "smrtiacich" protiútokov. Skóre otváral Šimon Mego keď spoza šestnásky krásne trafil ľavačkou. Súpera sme takmer k ničomu nepustili aj vďaka skvele hrajúcej obrane. Určite treba spomenúť Tomáša Verbíra, ktorý chodil do súperovej obrany ako keby mali deň otvorených dverí, no chybal tomu gól. V druhom polčase nás upokojil gól Tóna Bábika. Prvá a hlavne zaslúžená výhra vonku tak bola na svete.

A čo očakávaš od najbližšieho zápasu s Alekšincami?

Očakávam veľmi kvalitný a bojovný zápas na skvelom travniku. Verím, že si Ideme po ďalsie 3 body