pome ulak

15 kolo iluDo Krušoviec sme cestovali s jasným cieľom, vyhrať. Úvod zápasu nám vyšiel veľmi dobre a od toho sa odvíjal celý zápas. Náš prvý gól sme strelili po štandardke, ktorú zahrával Kečkeš a Ľ. Gála hlavou otvoril v 9. minúte skóre. V 14. minúte Kečkeš vysunul Sombata a ten na dva krát poslal loptu do siete. Skvelú dvadsaťminútovku sme zakončili únikom Sombata po pravej strane a pravý obranca Baláži po spätnej prihrávke zvýšil na 0:3.

Domáci sa snažili nakopávaním dlhých lôpt dostať pred našu bránku, mali dve veľmi dobré príležitosti z priamych kopov priamo zo 16 metrovej hranice, no brankár Sága si so strelami poradil.

Domácich stav 0:3 prinútil k niekoľkým nešportovým zákrokom, čo ocenila rozhodkyňa žltými kartami. Do polčasu sme ešte zvýšili stav na 0:4, to keď v 44. minúte Práznovský po ľavej strane vysunul Sombata a ten svojim druhým gólom zvýšil naše vedenie.

Do druhého polčasu sme vstúpili aktívne, hetrik mohol už po pár sekundách zavŕšiť Sombat, no prekopol. V ďalšom priebehu sme sa snažili držať loptu na svojich kopačkách, no v 58. minúte dokázali domáci znížiť, keď únik zakončil Čuhák. Svoj ďalší samostatný nájazd nevyužil Sombat. V 73. minúte Práznovského center z pravej strany našiel na zadnej žrdi Gálu a ten svojim druhým gólom prehodil digitálnu číslicu na svetelnej tabuli zo štvorky na päťku v prospech hostí. Od tohto momentu sa zápas prakticky dohrával, mali sme aj my niekoľko priamych kopov, hetrik z nich chceli prehupnúť na svoju stranu dvojgóloví strelci. Podarilo sa to nakoniec Sombatovi, ktorého z vlastnej polovičky vysunul náš kapitán Šalát. Pri oslave gólu svojich hráčov napokon presvedčil, že to tak chcel, oukej uverili sme (smile). Zaujimavý moment priniesla ešte posledná minúta zápasu. Gála poslal do úniku Sombata, ten sa neulakomil a počul zo zadu nabiehajúceho Kečkéša, ktorý si slovami "dočkaj ma Dodo" vypýtal loptu, no trafil iba brvno domácej brány. Posledný zápas jesennej časti sme tak zakončili presvedčivou výhrou, ktorá nám dodala do zimnej prestávky viac kľudu.