pome ulak

Športový klub Veľké Zálužie hľadá šikovného študenta alebo aktívneho fanúšika :) na pozíciu EDITORA WEBOVEJ STRÁNKY.
V prípade záujmu sa ohláste priamo na kontaktoch nášho ŠK alebo napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

teplansky 01Ponúkame vám report zo zápasu s Radošinou slovami jedného zo strelcov Martina Teplanského.

Do zápasu sme išli s tým, že chceme hrať útočne s vysokým pressingom a hlavne získať 3 body. V prvom polčase sme si vypracovali niekoľko veľmi sľubných príležitostí, ktoré volali po góle, ale bohužiaľ sme ich nepremenili. Potom však z nevinne vyzerajúcej akcie po ľavej strane, kde mi Ľ. Gála posunul loptu som strelil gól. V prvom momente som sa snažil nájsť lepšie postaveného spoluhráča, ale nikto si nenabiehal, tak som sa rozhodol zakončiť. Našťastie to tam spadlo a bol z toho pekný a dôležitý gól.
V druhom polčase sme chceli hrať naďalej aktívne a pridať druhý, upokojujúci gól, ale ten neprichádzal. O výsledok sme sa strachovali až do poslednej minúty kedy sa  M. Lacekovi podarilo streliť gól na 2:0 a zaslužene sme vyhrali.

A čo nasledujúci zápas?
Do zápasu s V. Lapášom pôjdeme s úmyslom priniesť konečne nejaké body aj zo súperových trávnikov, kedže sa nám to zatiaľ v doterajšom priebehu nepodarilo. Po zápase s Tovarníkmi sme sa utvrdili v tom, že môžeme hrať proti hocikomu v našej súťazi vyrovnanú partiu. Navyše proti Lapášu sa nám tradične darí.