pome ulak

babik03 malyŠK V. Zálužie - Preseľany 3:0

Do 6-bodoveho zápasu sme chceli vstúpiť s vysokým napádaním a aktívnou hrou, čo sa nám prakticky darilo celý prvý polčas. Už prvých 10 min. mal príležitosť otvoriť skóre Gála aj Bábik. Prakticky z totožných šancí však neuspeli. Súper sa dostal iba do jednej vážnejšej šance, no zlé vybehnutie Bridu nepotrestal. V 12. minute však Antl vysunul Bábika, ktorý si ešte zasekol obrancu a otvoril si strelecký účet - 1:0. Hralo sa prakticky na jednu bránu. Mali sme dobrý pohyb z čoho pramenili samostatné úniky na brankára, ktoré však Mochnáľ s Gálom a Antlom nezakončili gólovo, raz zvonila žrď.

Do druhého polčasu sme chceli vstúpiť aktívne, pridať upokojujúci gól. Nová tvár Tóno Bábik dokonal hetrik, keď mu to prakticky z totožnej situácie nahrali Ľ. Gála a V. Mochnál.

Tóno skóroval do prázdnej bránky. Žrď trafil ešte Antl a Šimon Mego svoj samostatný nájazd nepremenil. A tak skóre 3:0 ostalo až do záverečného hvizdu rozhodcu. Pripísali sme si tak dôležité a zaslúžené 3 body.

Svoj prvý zápas za "A" mužstvo zažil aj 16 ročný odchovanec Ondrej Mego, ktorý sa vrátil pred jarnou časťou do nášho klubu. 

A ako videl svoj prvý zápas pred domácimi fanúšikmi trojgólový strelec Anton Bábik?
"Od začiatku zápasu sme plnili čo sme si v šatni povedali. Naše vysoké napádanie robilo súperovi problémy a my sme sa dostávali do šancí. Náš prvý gól padol po peknej akcii. Prvých 10 minút druhého polčasu sme nehrali dobre, potom sme sa však vrátili do svojej hry, čoho vyústením boli dva góly ktoré mi prichystali ako na zlatom podnose Vlado Mochnál respektíve Luboš Gála."

babik02upr

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Tímy sezóna 2020/2021

 SK V Zaluzie team 2020 2021 web
 
A team 2020 2021 web
 
U19 2020 2021 web
 
U15 2020 2021 web
 
U13 2020 2021 web
 
U9 2020 2021 web  
 

Sponzori

Erb V.Z

gloria

logoHSH

jvj trans logo

finreality

mego

esostav2

icopal logo

sypka

logo nextmedia vertical

skippi

topec logo

finedestillery2

 bs stavomont

danas logo

 elektropol logo top

jurtin logo2

lekaren ave logo

oczora logo

pa computers logo

stromsep logo

teta logo

vendelin

 

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com